Nieuwe bestuursleden

01 juni 2024


Zoals jullie weten zijn we al enige tijd op zoek naar nieuwe bestuursleden. Gelukkig zijn er een aantal leden naar voren gestapt en kunnen we aankondigen dat we per 1 juli 2024 een nieuwe voorzitter hebben: Antoon van den Heuvel. Daarnaast treden Loes van Duijvenbode en Romijn Verhoeven toe tot het bestuur als algemeen bestuurslid. 

Antoon is een bekend gezicht op onze club, al eerder lid van ons bestuur geweest en heeft in het verleden nog tennislessen gegeven aan onze (jeugd)leden. Hij speelt in het senioren competitieteam (maandag). Met Antoon krijgen we een voorzitter met ruime ervaring als bestuurslid in het verenigingsleven van Rossum en Hurwenen, onder andere als bestuurslid van o.a. Rossum's Dorpsbelang. Antoon neemt per 1 juli het stokje over van Marieke Verhoeven, die aftreedt als bestuurslid. 

Ook Loes was al eerder bestuurslid van TV Huros. Voor Romijn is het de eerste bestuursfunctie. 

Arjen Evers (penningmeester) en Anita van der Burght (secretaris) blijven nog even aan tot er opvolgers zijn gevonden. Wie lost ze af?

 

Nieuwscategorieën Overig clubnieuws